O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych i usługowych. W naszej pracy cenimy prostotę, funkcjonalność oraz niepowtarzalne pomysły. Praca jest dla nas pasją.

Posiadamy wykształcenie architektoniczne oraz wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że zaprojektowane przez nas wnętrza są precyzyjnie dopracowane.

 

Ewa Szafraniec – Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i studentka University of Applied Sciences – Fachhochschule Bochumw Niemczech. W lipcu 2007 r. ukończyła studia pracą dyplomową: „Carlsberg City” – Postindustrialne miasto wiedzy – „Akademia Chmielu” – Centrum Badawczo Ekspozycyjne, nagrodzoną przez Towarzystwo Urbanistów Polskich oddział w Krakowie I miejscem za najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2007 roku z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego. W trakcie studiów brała udział w licznych konkursach studenckich oraz uczestniczyła w profesjonalnych konkursach architektonicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując biurze projektów Franta & Franta Architekci oraz Planimetria. Obecnie zajmuje się działaniami z zakresu New Bussines na rzecz Novi-art.

 

Współpraca:

Magdalena Jagannathan – Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej a także BAUHAUS UNIVERSITÄT WEIMAR. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurze „STUDIO S” w Krakowie. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Katarzyna Słyś – Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej a także na Technische Universität Braunschweig. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurze „DDJM” w Krakowie. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

2019
I miejsce w konkursie ” Polskie wnętrze 2018″ w kategorii „Wnętrza prywatne” Apartament Przybyszewskiego
2015
II miejsce w ogólnopolskim konkursie Foto-wnętrzarskim
I miejsce w konkursie ” Wnętrze miasta vol. 9″
2014
II miejsce w ogólnopolskim konkursie Foto-wnętrzarskim
2013
III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Polskie wnętrze 2012” w kategorii „Wnętrza prywatne”
2012
POTĘGA GEOMETRII Funkcjonalne i wygodne mieszkanie, gdzie mniej rzeczywiście oznacza więcej. – Publikacja w magazynie Wnętrze i Ogród
2011
III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Podziel się wnętrzem”
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Foto-wnętrzarskim
2009
KONFERENCJA NAUKOWA
2008
I miejsce w ogólnopolskim konkursie na koncepcję architektoniczną hotelu „Marina Club”
I nagroda Towarzystwa Urbanistów Polskich