O nas

Pracownia Projektowa Novi art. została utworzona w 2007 roku. Nasz zespół to wykwalifikowani inżynierowie i architekci posiadający wyższe wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe a naszym celem jest dążenie do połączenia funkcjonalności i wysokiej jakości architektury.  

Ewa Szafraniec 

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i studentka University of Applied Sciences – Fachhochschule Bochum w Niemczech. W lipcu 2007 r. ukończyła studia pracą dyplomową: „Carlsberg City” – Postindustrialne miasto wiedzy – „Akademia Chmielu” – Centrum Badawczo Ekspozycyjne, nagrodzoną przez Towarzystwo Urbanistów Polskich oddział w Krakowie I miejscem za najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2007 roku z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego.

W trakcie studiów brała udział w licznych konkursach studenckich oraz uczestniczyła w profesjonalnych konkursach architektonicznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując biurze projektów Franta & Franta Architekci oraz Planimetria. Obecnie zajmuje się działaniami z zakresu New Bussines na rzecz Novi-art.

 

Współpraca:

Magdalena Jagannathan – Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej a także BAUHAUS UNIVERSITÄT WEIMAR. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurze „STUDIO S” w Krakowie. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Katarzyna Słyś – Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej a także na Technische Universität Braunschweig. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurze „DDJM” w Krakowie. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

2015
II miejsce w ogólnopolskim konkursie Foto-wnętrzarskim
I miejsce w konkursie ” Wnętrze miasta vol. 9″
2014
II miejsce w ogólnopolskim konkursie Foto-wnętrzarskim
2013
III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Polskie wnętrze 2012” w kategorii „Wnętrza prywatne”
2012
POTĘGA GEOMETRII Funkcjonalne i wygodne mieszkanie, gdzie mniej rzeczywiście oznacza więcej. – Publikacja w magazynie Wnętrze i Ogród
2011
III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Podziel się wnętrzem”
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Foto-wnętrzarskim
2009
KONFERENCJA NAUKOWA
2008
I miejsce w ogólnopolskim konkursie na koncepcję architektoniczną hotelu „Marina Club”
I nagroda Towarzystwa Urbanistów Polskich